İzmit Alçıpan Asma Tavan

İzmit alçıpan asma tavan için uzman ve deneyimli personellere sahip tadilat firması mı arıyorsunuz? % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. Tadilat dekorasyon  işinde uzman çalışanlarımız uygun fiyatlarımız ile sizlere kaliteli hizmet sağlama gayretindeyiz. Alçıpan, ortası özel bir alçı, iki yüzü kağıt kaplı, standart  veya özel boyutlarda üretilen düzgün yüzeyli homojen plakalara denmektedir. Alçıpan yapılarda bölme duvar yapılmasında, var olan duvarın kaplanmasın da ve asma tavan yapımında sıklıkla kullanılan dekoratif bir malzemedir.

izmit-alcipan-asma-tavan-modelleri-alcipan-fiyatlari1

İzmit alçıpan asma tavan insan hayatı için zararlı olan toksik madde içermeyen alçı taşı, iç mekan yapı malzemesi olarak güvenle kullanılmaktadır. İnsan cildi ile uyumlu ph oranına sahip olan alçı ve alçı malzemeleri, kimyasal içeriği nedeniyle bakteri oluşumuna engel olur. Kanserojen değildir. Kocaeli tadilat dekorasyon firması olarak müşterilerimizin tercihlerine sunuyoruz. Alçıpan Çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kolaylıkla şekil verilip işlenebilir. Tuğla ve çimento gibi inşaat malzemelerine nazaran üretimde çok daha az maliyetlidir. Alçı asma tavalar bu bakımdan tasarruf sağlar. Çevre kirlililiği oluşturmayan doğa dostu bir malzemedir.

izmit-banyo-tadilatı-komple-banyo-yenileme-fiyatları-fayans-fiyatları2

Tavan yada duvarlarınızı yeniden tasarlamak, yeni bir ortam hazırlamak ve burada kullanışlı bir alan yaratmak istiyorsanız hemen tercihinizi bizden yana kullanabilir. Kalitesiyle ön plana çıkmış izmit alçıpan ustaları olarak hizmet verebiliriz. Kocaeli dekorasyon firması olarak  binlerce yaşam yada çalışma alanını, doğru dokunuşlarla birinci sınıf ve modern tasarımlara kavuşmasına katkıda bulunan firmamız sizlere hizmet sağlama arzusundadır. Ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalı olanları mevcuttur.

izmit-alcipan-asma-tavan-modelleri-alcipan-fiyatlari2

Alçıpan Asma Tavan Avantajları;

  • Yangına dayanıklıdır
  • Ev dekorasyonun da nemi dengeler ve ortam ısısına fayda sağlar
  • Alçıpanın PH değeri bakteri üremesini engeller

Dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmekte ve dekoratif tasarımlar sunmaktadır.Hak dekorasyon firması olarak Derince alçıpan Körfez alçıpan olarak da sizlere hizmet vermekteyiz. İletişim kurarak uygun fiyatlarımızı değerlendirebilirsiniz. Çok iyi bir ses ve ısı yalıtım mantolama malzemesidir, Bina ağırlığına olumsuz bir etkisi olmaması kullanım sıklığını artırmaktadır, uzman kişilerden bilgi alınız.