Kocaeli Laminat Parke 

Kocaeli laminat parke, uzman ve deneyimli personellere sahip tadilat firması mı arıyorsunuz? % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. Tadilat dekorasyon  işinde uzman çalışanlarımız uygun fiyatlarımız ile sizlere kaliteli hizmet sağlama gayretindeyiz.

Parkeler döşeme zemini kaplamasında en çok tercih edilen kaplama türlerindendir. Doğal materyallerden üretilmesi ve ısı kaybını önlemesi yönünden çok tercih edilir. Laminat parke ve lamine parke olarak isimlendirilir.  Laminat, sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır. Lamine Parke Lamine parke ise %100 doğaldır ve laminat parkeye göre oldukça maliyetlidir. Laminat parke geniş alanlarda döşeme zemini kaplaması olarak sıklıkla kullanılır. Ahşabın sıcaklığını dekorasyona taşımanın estetik yollarından biri olan parkeler, natürel doku ve renkleri ile dekorasyon malzemesidir. Kolay ulaşılabilir ve çeşit olarak da fazla olması tercih sebeplerindendir. Ürün kalitesine göre darbelere ve sürtünmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenir, leke tutmaz ve hijyenik olması günümüzde kullanımını çok daha fazla artırmıştır.

kocaeli-laminat-parke-kocaeli-izmit-laminat-parke-fiyatlari

Laminat Parke Ustası

Kocaeli laminat parke uygulaması yapmak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre renk tercihi yapılmalıdır. Parke rengi açık renkli parkeler mekanınızı daha geniş ve ferah gösterecektir. Ancak tadilat ve dekorasyon yapılan alanın özelliklerine göre tercihler değişebilir. Boya badana renklerine uygunluk, alçıpan asma tavan yapısına uygunluk diğer dikkat edilmesi gereken durumlardır. Laminat ve lamine parke seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise, ürünün yeterlilik belgelerinin kontrol edilmesidir. Bu belgeler sağlığınız için çok önemlidir.

kocaeli-laminat-parke-kocaeli-izmit-laminat-parke-fiyatlari2

Laminat Parke Nasıl Uygulanır?

Laminat parke uygulama aşaması belli başlı kurallardan geçmektedir. Öncelikle zemin etüdü yapılmalı bu sayede zemin ne durumda tamir gereken yerler var mı, zeminde nem var mı, eğim nasıl uygulamadan sonra parke zeminde nasıl durur gibi kötü sonuçlara neden olaca tüm etkenler ortadan kaldırılmalıdır.  Zemin etüdü yapıldıktan sonra  zemin en boy ölçüleri alınarak m2 si belirlenir ve seçilen laminat parke temin edilerek uygulanır. Laminant parke fiyatları ev dekorasyonu içerisinde maliyet gerektirir ancak  odaların zeminlerinin yenilenmesi evinize güzel bir alan oluşturması açısından önemlidir. Kocaeli tadilat ve dekorasyon firması olarak sizlere laminat ve parke uygulamalarında uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

 

kocaeli-laminat-parke-kocaeli-izmit-laminat-parke-fiyatlari3