İzmit Mantolama Dış Cephe Fiyatları

İzmit mantolama dış cephe fiyatları, için uzman ve deneyimli personellere sahip tadilat firması mı arıyorsunuz? % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. Tadilat dekorasyon  işinde uzman çalışanlarımız uygun fiyatlarımız ile sizlere kaliteli hizmet sağlama gayretindeyiz

Mantolama, bina dış yüzeyine yalıtım malzemelerinin kaplanması tekniğiyle geliştirilen bir ısı yalıtımı uygulamasıdır. Isı yalıtım sistemindeki temel prensip; iki farklı sıcaklıktaki ortam arasında ısı geçişinin engellenmesi ve ısı kaybının önüne geçilmesidir. Sadece kış ayları için değil tüm mevsimlerde binanızı ısı geçişine karşı koruma sağlamaktadır.

İzmit yalıtım mantolama, binaları ses, su, nem, sıcak ve soğuğa karşı korumak için yapılır. Yalıtım binaları iç ve dış etkilere karşı tüm mevsimler korur. Şartlarına ve tekniğine uygun olarak doğru bir biçimle yapılan yalıtım uygulamaları, yapının kullanıcılarına güvenli, ısı geçişini engelleyerek sessiz, sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturur.

izmit-mantolama-dis-cephe-mantolama1

Mantolama Dış Cephe Avantajları

  • Bina dış yüzeyindeki her türlü kiriş, kolon, hatıl vb.. betonarme yapı elemanlarını tamamen yalıtarak ısı geçişini engeller.
  • Binayı dışarıdan bir manto gibi sararak duvarda sıcaklık farkları sebebi ile oluşabilecek çatlakları ve kırıkları önler. Dış duvarlarda oluşan yaz kış sıcaklık farklarını engeller.
  • Bina dış duvarları dış ortamın tüm etkilerinden etkilenmemesini sağlar
  • Yoğuşma riski en aza indirilir.
  • Hem ısı hem de su yalıtımı sağlar
  • Tekniğe uygun yapılmış bir mantolama uygulaması %50 ye varan ısı tasarrufu sağlar.
  • Mantolama yapılmış binalarda ısı dengeli bir şekilde dağıldığı için yoğuşma ve hava akımı olmaz, bu sayede konforlu bir yaşam alanı oluşturur.
  • Doğalgaz tüketimini azalttığı için çevrenin korunmasına katkı sağlar.
  • Binanın dış duvarlarında beton içindeki donatıları korozyona karşı koruyarak binanın uzun ömürlü olmasını sağlar
  • Tadilat ve dekorasyon açısından görsellik oluşturur.
ev-dekorasyonu-duvar-dekorasyonu-ofis-dekorasyon-dekoratif-boya2

Kocaeli Mantolama Dış Cephe Fiyatları ?

Kocaeli tadilat dekorasyon fiyatları yapılacak masrafların boyutu ve  işlerin içeriğine göre değişmektedir. Neler yapılması gerekiyor, dekorasyon, boya badana, tadilat yapılacak alanların büyüklüğü, seçilen malzeme kalitesi, evin durumu, duvar yıkımı vb. işlemlerin yapılıp yapımama durumu masrafları etkileyen temel işlerdir. Kocaeli dekorasyon  firmaları fiyatlarını sunarken bu seçenekleri göz önünde bulundururlar.

 

izmit-mantolama-dis-cephe-mantolama2

Dekoratif Dış Cephe Kaplamaları ve Dış Cephe Boya Uygulaması Nasıl Yapılır?

Sıva uygulaması tamamen bitip kuruduktan sonra çimento esaslı mala ile uygulanabilen son kat dekoratif kaplama olarak uygulanan yöntemdir.Dekoratif dış cephe kaplaması yapılırken, yukarıdan aşağıya doğru hızlı bir şekilde uygulanmalı ve estetik görünümü bozacak hatalı uygulama yapılmamasına dikkat edilmelidir. Zemin mantolama için uygun hale getirilip yapılmalıdır. Cam balkon tarzı bölümler için de mantolama uygulanmalıdır.