İzmit Kartonpiyer Tavan

İzmit kartonpiyer tavan  iplik ve paçavra lifleri, alçı ve su karışımı ile elde edilir. Malzemenin kalıplara dökülerek şekillendirilmesi ve sonrasında kurutulması ile ortaya çıkan bir dekorasyon malzemesi olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Yaşam alanlarının tüm alanlarında  duvar, tavan ara kesitleri ve tavan göbeklerinde kullanılmakla beraber kabartmalı görünümüyle, mekânlara hem modern, hem de dikkat çekici bir ortam oluşturmasını sağlar.

Eskiden ev, iş yeri, otel, restoran vb. alanların dekorasyonunu daha gösterişli ve dekoratif hale getirmeyi sağlarken, daha sonra gelişen kaplama ve şekilleri ile,  farklı çözümlere olanak tanıyan ürünler olmuştur. Kartonpiyerlerin geniş bir kullanım alanına sahip olması çeşitliliği ve kullanım esnekliğinden kaynaklanır. Dekoratif ürünlerin başında gelen kartonpiyerler farklı motif ve desen seçenekleriyle yaşam alanlarında farklı beklentiler isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verip olanak sağlayan ürünler olmuşlardır. Kocaeli tadilat dekorasyon kartonpiyer fiyatlarındaki uygunluk ve çeşitlilik ile sizlere hizmet vermektedir.

izmit-kartonpiyer-tavan-modelleri
izmit-kartonpiyer-tavan-modelleri2

Köpük Kartonpiyer Fiyatları

Kartonpiyerler alanlara göz alıcı bir görünüm kazandırmak ve istenmeyen kötü görünüm bölümlerini gizlemek amacıyla kullanılan kartonpiyerler, son dönemlerin öne çıkan dekorasyon malzemeleri arasında sıklıkla kullanım yerini almıştır. Tavan duvar ve tüm alanlarda modern bir şıklık yaratan bu ürünler, geniş ürün yelpazesi ile farklı beğenilere yönelik estetik çözümler sunmaktadır. Alçıpan asma tavan olarak da kullanılması önemini daha da artırmıştır. Alanlarda kullanılan laminant parke ile de uyum sağlayan kartonpiyer modelleri istenen kalite boyut ve özelliklerde üretilmektedir.

Köpük kartonpiyer fiyatları, ürün çeşidi, kullanım alanı ölçü değerleri ve seçilen motife göre farklılık gösterir. Uygulamanın türüne göre işçilik değeri de fiyatı etkileyen bir diğer faktördür.  İşçilik kalitesi dekorasyon firmasının yetkinliği fiyatı etkiler. Bu doğrultuda, alçı kartonpiyerler daha ince işçilik gerektiren ürünler olduğundan maliyet açısından işçiliği diğer malzemelere  göre pahalı olabilmektedir. Görüntüsü, zengin motif seçenekleri ile kartonpiyerler, fiyat performans dengesi bakımından, oldukça ekonomik dekorasyon malzemeleri olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

izmit-kartonpiyer-tavan-modelleri4

Kartonpiyer Tavan Modelleri

Kartonpiyerler tavan modelleri çok çeşitlilik göstermektedir. Yapı ve kullanım özellikleri açısından avantaj sağlayan ürünlerin başında gelir.  Ev dekorasyonu için sağladığı faydaların yanında mutfak tadilatı yapılırken insanların genelde tercih ettiği ürünlerdendir. Gerek ürün, gerekse uygulama maliyeti açısından ekonomiktir. Malzemenin hafif olması bina açısından önemlidir. Temizliğinin ve bakımının kolay olması kartonpiyerlerin kullanım oranını artırmıştır. Farklı seçenek ve motiflerde üretilmesi kullanım alanlarını genişletmektedir. Kartonpiyer tavan modelleri fimamız tarafından kullanılan dekoratif boya ile bütünlük oluşturacak işler sağlamaktadır. Bir dekorasyona olanak tanıyan bu ürünler, istenen desen ve motifi sunması sayesinde yaşam alanlarında istenen görünüme ulaşmaya yardımcı olur. Mantolama için ses ve ısı yalıtımı özelliği ile tasarruf sağlar.

izmit-kartonpiyer-tavan-modelleri3