Cam Balkon Kapatma 

Cam balkon  sistemlerinin gelişmesiyle cam balkonunuzu açmak için tek tek kanat açmanıza gerek kalmadan tek bir hamle ile ve sessizce bütün görüş alanınız aynı anda açılacaktır. Ayrıca panaromik manzara keyfi sunan sistemimizde, üstteki kanadın kilitleriyle dışa açılımı sayesinde perdenizi bile açmadan balkonunuzu havalandırılır. Günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlanan sistemleri her geçen gün yeni sistemler ile karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan camların çeşitlenmesi ile de farklı yapılarda yapılmaktadır. Fimamız Hak Dekorasyon tarafından müşterilerimize kaliteli sistemler kurmaktayız. İzmit tadilat olarak evinize değer katıyoruz.

cam-balkon-balkon-kapatma-teras-kapama2

Balkon Kapatma Faydaları

  • Cam Balkon Sistemleri su geçirmediğinden, balkonlarınızı Yaz/Kış kullanabilmenizi sağlar.
  • Kesintisiz Manzara sağlar. Balkon Sistemleri çerçevesiz cam bloklardan oluşur ve dışarıya bakarken manzaranız kesintiye uğramaz.
  • Yaz kış kullanım kolaylığı sağlar. Ev dekorasyonu farklılaşır ve kullanımı zenginleştirir.
  • Isı Yalıtımı Sağlar. Balkonlarınızı katlanır cam sistemleriyle kapatarak ciddi ısı kazanımı sağlayabilirsiniz
  • Evinize Prestij Katar. Katlanır Cam Sistemleri oldukça çık görünümleriyle, konutlarınıza görsel ve mali olarak değer katar.

Teras Kapama

Teras kapama işlemleri dublex evlerde genellikle tera alanının cam ve ya ahşap malzemele ile kapatılması işlemidir. Dekorasyon yapılırken evin genel inşaat özelliklerine dikkat edilmesi gerekir.   Evimizde görsellik ve kullanım olarak rahat ve ergonomik kullanım sağlaması açısından teras tadilatına önem verilir. Komple yenileme veya sadece çatı alanın kapatılması şeklinde yapılan teras kapama işlemleri firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Dış cephe mantolaması da yapılarak teras alanı kış ayları içinde kullanılabilir alanlar olabilmektedir.

cam-balkon-balkon-kapatma-teras-kapama4